fbpx

Kamenice - Těptín

Chytrý a zdravý dům pro Vaši rodinu

0
PLOCHA + TERASA / m2
0
ZAHRADA / m2
0
minut na D1
0
minut na Pražský okruh

Ve výstavbě - právě teď můžete ovlivnit výběr vnitřního vybavení

Když se o někom řekne, že je chytrý a zdravý, je to vlastně ideální kombinace, na které se dají vystavět další patra bonusů. V tomto případě to říkám o rodinném domě 4+kk kousek za Prahou, který se právě staví.

Pokud jste milovníci posledních trendů, zamilujete si ho. Domov, který myslí a jedná tak trochu jako Vy, ušetří spoustu času. Sám zatopí tam, kde se právě nacházíte a jinde topení ztlumí, stáhne lamely venkovních rolet, když fouká silný vítr anebo praží sálavé slunce. Tlumeně osvětlí chodbu, když v noci vstanete. Anebo si v jednotlivých místnostech pustíte ze zabudovaných reproduktorů oblíbenou hudbu. Navíc ho můžete ovládat i na dálku mobilem.

Ano, tento parťák hraje s Vámi. A to byl jen letmý výčet výhod Loxone systému.

A pak je tu ještě dřevo. Nemyslím OSB desky z dřevotřísky. Když dřevo, tak pořádné. Tento rodinný dům je z masivních hranolů. Konkrétně z borovice.

Má to nesporné výhody. Pohled na dřevo a jeho estetická stránka na řadu lidí působí pozitivně a v dobré slova smyslu ovlivňuje psychiku. To dělá jeho přirozeně teplý barevný tón. Buněčná činnost uvnitř dřeva velmi zas působí na klima v domácnosti. Máte pocit lehkosti a vzdušnosti.

A tohle všechno v nádherné krajině Sázavska, kousek od Prahy, D1 a Pražského okruhu, může být Vaše. Jste-li rodina s jedním, dvěma dětmi a nebo na prostor náročnější dvojice, dům Vás uspokojí.

Tři ložnice a dvě koupelny poskytnou dostatečné soukromí, obývací pokoj je spojený s kuchyní, což podporuje sdílený rodinný život.

O vodu se postará 45 m hluboká studna. Díky fotovoltaické elektrárně 6 kWp budou Vaše měsíční náklady do 2 000,- Kč. Což už stojí za to. Odpad je sveden do jímky, projekt obecní kanalizace je již schválený. Pozemek je oplocený a s elektrickou bránou. U domu je taktéž přípojka plynu.

Volný čas můžete trávit na zahradě anebo v lese, který je kousek od domu. Oblast je známá také několika malebnými rybníky. Přímo v Těptíně je malotřídní základní škola a lesní školka. Nechybí ani restaurace. Další možnosti nabízí Kamenice, která je pár minut autem od domu. Školky, základní škola, kulturní dům, restaurace, Billa, Tesco a Lidl ve výstavbě.

Pokud jste milovníci golfu, hřiště najdete ve Štiříně. A jestli Vás lákají projížďky na koni, v okolí je několik stájí. Za pozornost stojí také blízký lyžařský vlek v Chotouni.

Zdravé a moderní bydlení kousek za hlavním městem. Nádherná, zvlněná krajina v okolí Sázavy. Příjemní sousedé – osobně doporučuji.Plánované dokončení červen 2021. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě vlastních kritérií.

CENA

8.897.000 Kč

Poplatky

do 2.000,- Kč / elektřina

FINANCOVÁNÍ

možné se zkušeným hypotéčním specialistou

Masiv - BOROVICE
0
Chytrá domácnost
0
Fotovoltaická elektrárna
0

Lokalita

Rozměry místností

Obývací pokoj + kuchyňský kout - 36 m2
Ložnice 1 - 15,20 m2
Ložnice 2 - 12,60 m2
Ložnice 3 - 11,15 m2
Koupelna 1 - 7,30 m2
Koupelna 2 - 3,90 m2
Vstup - 4,15 m2
Předsíň - 5,60 m2
Chodba - 11 m2
Technická místnost - 4,60 m2
Terasa - 12 m2

Galerie

Plány domu

Kontakt

Mgr. Hana Kubáčková

Mgr. Hana Kubáčková

+420 602 590 699
hana.kubackova@qara.cz

QARA s.r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2 – Vinohrady

Poděkování

Majitelům domu (za důvěru a spolupráci)

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Partneři

Povinné informace

Hana Kubáčková
Babice 78
251 67  Řehenice
T: +420 602590699
IČ: 716 34 614
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 28. 6. 2004