Kdo jsem

Kdo jsem a co mě charakterizuje?

„V životě tvoříte svůj vlastní vesmír.“ (Winston Churchill)

Každá koupě je vlastně příběh: příběh prodávajícího, příběh kupujícího, příběh nemovitosti. Moc mě baví být součástí těchto příběhů a přispívat k tomu, že věci mají hladký průběh.

Na čem stavím? Na profesionalitě, neustálém sebevzdělávání, lidském přístupu a empatii.

Z čeho čerpám a kde se dobíjím? V lese, při chůzi, na své zahradě, při kreativní tvorbě, pohledem na hvězdné nebe. Bytím jen tak s kávou v ruce. Trvale mě dojímá lidské souznění, se slovy i bez nich.

A teď trochu životopisných informací

Nepatřím k makléřům, kteří si svou cestičku k prodejům vyšlapou hned po ukončení studia. Léta jsem působila v úplně jiném oboru, tvořila jsem divadelní program pro Palác Akropolis, dělala jsem dramaturgii, starala se o zájezdy a PR. 

To mě naučilo práci s lidmi a kreativnímu přemýšlení o propagaci a marketingu. Tato zkušenost měla spoustu podob a dala mi dobrý základ. Navíc, určitý umělecký přesah je i v mé současné práci, protože spolupracuji s fotografy a odborníky na homestaging. 

Mou kariéru realitní makléřky odstartoval až prodej vlastní nemovitosti. V té době jsem ale realiťáky považovala za “agenty s teplou vodou” a myslela jsem si, že jejich služby jsou předražené a vlastně zbytečné. Jenže jako člověk totálně bez zkušeností jsem kvůli své tvrdohlavosti udělala při prodeji spoustu chyb, všechno mi dlouho trvalo a zbytečně mě to stresovalo. 

Při koupi nového bydlení už jsem se svěřila do rukou profesionálce. Díky ní jsem našla svůj vysněný domov. Celá spolupráce probíhala v přátelském duchu, takže jsem na tuto práci nakonec změnila názor. 

Když pak můj známý v roce 2015 hledal posilu do svého týmu, kývla jsem na to. Cítila jsem, že chci pomáhat lidem nacházet jejich domov, stejně jako se to povedlo mně. 

Jsem přesvědčená, že dobrý makléř je vlastně člověk mnoha tváří – marketér, kreativec, psycholog … a je toho více. Cítím velkou radost, když do nemovitosti, kterou prodávám, přijde člověk, kterého osloví tak, že ji koupí. Když se oba protnou a najdou. Tahle radost mě pohání a motivuje.

Co vám jiný makléř nenabídne? Cítím energie nemovitostí. Díky tomu vím, která se k vám bude hodit a kde se budete opravdu cítit doma.

Rezonuje to s vámi? Potkáme se?

Kontakt

Mgr. Hana Kubáčková

Mgr. Hana Kubáčková

+420 602 590 699
hana.kubackova@qara.cz

QARA s.r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2 – Vinohrady

Ideální byt 3+kk s balkony – Králův Dvůr

Ideální byt 3+kk s balkony – Králův Dvůr

Králův DvůrIdeální byt 3+kk s balkony z roku 2015 Mám zájem o prohlídku Video 0+kkdispozice 0m2plocha podlahová 0m2balkony 0parkovací stání Na úvod řeknu, že u tohoto bytu je možné převzít
Číst blog »
Rodinný dům v Kounicích

Rodinný dům v Kounicích

Rodinný dům k rekonstrukci v Kounicích Výzva pro šikovného kutila Mám zájem o prohlídku 0 m2 přízemí 0 m2 půda 0 m2 pozemek Jste kutil, který si užívá práce a
Číst blog »
Byt 3+1 Praha 3 – Žižkov

Byt 3+1 Praha 3 – Žižkov

Koněvova 2615/242, Praha 3 – Žižkov Tady budete mít všechno na dosah Mám zájem o prohlídku Vizualizace 0 m2 místnosti 0 m2 lodžie 0 m2 komora 0 . patro Tady
Číst blog »

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Partneři

Povinné informace

Hana Kubáčková
Babice 78
251 67  Řehenice
T: +420 602590699
IČ: 716 34 614
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 28. 6. 2004.