Skvělý výhled vám dá křídla

Rodinný dům v Havlovicích u Trutnova

Mám zájem o prohlídku

Fotky

0
m2
obytná plocha 5+kk
0
m2
garáž
0
m2
sklad
0
m2
pozemek

Tento zděný rodinný dům v Havlovicích u Trutnova má spoustu plus. Jedním z nich je krásný VÝHLED do zeleně, který vám tato nemovitost stojící na kopci nabídne. A to je něco, co se lidem líbí. Člověk cítí, že má otevřené obzory a může se v životě rozlétnout.

Dům nabízí dvě nadzemní podlaží. V přízemí se bude soustředit váš rodinný život, je zde prostorný obývací pokoj propojený s dostatečně velkou kuchyní. V 1. patře jsou 4 ložnice, které nabídnou příjemné zázemí pro každého člena rodiny. Nechybí ani praktická šatna.

Rozvržení místností včetně garáže najdete v pláncích níže.

Zahrada vám přinese prostor pro zaslouženou relaxaci a dětem pro hry. Je založena jako okrasná i užitková, takže nechybí ani ovocné stromky a keře. Pro milovníky pěstování tu máme i skleník.

Osobitou atmosféru bydlení doplňuje zvonička vedle domu. Pokud jste romantici, oceníte ji. Hluku se ale nebojte, zvoní jen dvakrát denně.

Dům byl kolaudován v roce 2007 a hodnota energetického štítku je C. V přízemí jsou okna plastová, v patře dřevěná. O teplo se stará kotel Atmos na tuhá paliva o výkonu 25kW. Alternativou je topení elektřinou, které lze nastavit. Případná instalace elektrokotle je možná.

Odpady jsou svedeny do ČOV, vodovod je dálkový. Celkové měsíční náklady na provoz domu včetně spotřeby vody jsou krásných 3 800,- Kč. V obci je mateřská škola i základní škola do čtvrté třídy.

0
min
Praha
0
min
Hradec Králové
0
min
Trutnov
0
min
Náchod

Dům najdeme sice v klidné oblasti obklopené přírodou, dostanete se z něj ale rychle do větších měst. Trutnov (20 minut), Hradec Králové (40 minut), Praha (1.30 h), Náchod (30 minut).

Za zmínku stojí i Adršpach (30 minut) nebo Krkonoše (55 minut).

Pokud máte rádi pohyb, oceníte i sportovní areál přímo v Havlovicích, kde si můžete zahrát fotbal, tenis, beach volejbal nebo minigolf. Letní dny vám osvěží koupání ve vodní nádrži Rozkoš, které se přezdívá východočeské moře a máte ji necelou půl hodinku od nemovitosti.

Líbí se vám nemovitost? Ozvěte se mi na kontakty uvedené níže, ráda vám ji představím osobně.

Půdorys

Cena

10 497 000,- Kč

Umístění

Kontakt

Mgr. Hana Kubáčková

Mgr. Hana Kubáčková

+420 602 590 699
hana.kubackova@qara.cz

QARA s.r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2 – Vinohrady

Poděkování

Panu majiteli za důvěru
Tomáš Franc – fotografie, dron, video
Mirka Došlá – home staging

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Partneři

Povinné informace

Hana Kubáčková
Babice 78
251 67  Řehenice
T: +420 602590699
IČ: 716 34 614
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 28. 6. 2004.